Toner Dolumu

Yazan sahap 07/03/2017 0 Yorumlar Toner Dolumu,

 

Neden Toner dolumu denince birçok şahıs tonerin ağzını açıp içindekini döküp yeniden tozu doldurmak olarak algılıyor. Kartuş gibi içine mürekkep döküyorlar. Elbette şekilde düşünülebilir. Bunda yadırganacak şey ki. Ancak kadar yalın olmadığını size söyleyebilirim. Toner dolumu oldukça güç işlemdir. Bunlardan önemlisi teknik malzemeler isteyen duygulu iştir. Şayet bilmeyen birisi tarafından yapılırsa verim alamazsınız.

 

Süreçte dolumu yapan şahıs için sorunlar olabilir. Toner dolumu kullanılan bazı materyaller insan sağlığına zararlıdır. Yani toner tozu yutulursa size ağırbaşlı zararlar verebilir. Şekilde ortamda durduğunuz kesinlikle toner tozuna maruz kalırsınız. Başta kanser olmak üzere birçok hastalığa sebep olabilir. Kesinlikle gibi durumlar için tedbir almanızı tavsiye ediyoruz. Hiç şey sağlığınızdan daha mühim olamaz.

 

Toner dolumun avantajlar Toner dolumu birçok avantajı vardır. Düşünebilirsiniz müsait toner surat dolardan daha fazladır. Halbuki toner dolumu 25-35TL arasında fiyata bulabilirsiniz. Şayet text toner gibi profesyonel ekip yapıyorlarsa kesinlikle sizin için daha avantajlı olacaktır. Nedeni fazla yalın aynı sayıda baskı özgün toner kalitesi aynı işlemi görüyorsunuz.

 

Sadece bununla kalmıyor umumi olarak toner dolum vakit yarım saatte yaptırıyorsunuz. Hâlbuki sıfır özgün toneri sipariş ettiğinizde sonra elinizde olacaktır. Burada ağırbaşlı vakit kazancınız olmaktadır. Toner dolumun dikkat edilmesi gereken mühim mevzu, bahis yapan firma kişilerin kadar kaliteli hizmet verdiğidir. Toner dolum yapan şahıs şayet işini hakkıyla yaparsa özgün toner kadar verim alırsınız. Ters halde çıktı sayınız olabilir yanda fena çıktı alabilirsiniz. Gibi sorunlarla karşılaşmamak için kesinlikle kaliteli belli firmalar yapmalısınız.

 

Toner dolumu deyip geçmeyin yalın misal verebiliriz normal şartlarda toner dolumunda çıktı sayısı 1500 sayfadan daha fazladır. Bazı küçük tonerler hariç. Ortalama topları 500 sayfadır. Dolum yaptığınız toner 3 tüketmeniz gerekmektedir. Şekilde dolumu test edebilirsiniz. Zaten çıktı kalitesini çıktı alırken görebilirsiniz

Loading...