Toner Dolumu

Yazan sahap 03/03/2017 0 Yorumlar Toner Dolumu,

Toner Dolumu

 

Toner dolumu denince birçok kişi tonerin ağzını açıp içindekini döküp yeniden tozu doldurmak olarak algılıyor. Kartuş gibi içine mürekkep döküyorlar. Elbette şekilde düşünülebilir. Bunda yadırganacak şey ki. Ancak kadar sade olmadığını size söyleyebilirim. Toner dolumu oldukça kuvvet işlemdir. Bunlardan önemlisi teknik malzemeler isteyen hassas iştir.

 

Eğer bilmeyen birisi tarafından yapılırsa verim alamazsınız. Süreçte dolumu yapan kişi için sorunlar olabilir. Toner dolumu kullanılan bazı materyaller insan sağlığına zararlıdır. Yani toner tozu yutulursa size ciddi zararlar verebilir. Şekilde ortamda durduğunuz kesinlikle toner tozuna maruz kalırsınız. Başta kanser olmak üzere birçok hastalığa neden olabilir. Kesinlikle gibi durumlar için önlem almanızı tavsiye ediyoruz. Hiç şey sağlığınızdan daha önemli olamaz.

 

Toner dolumun avantajlar;

 

Toner dolumu birçok avantajı vardır. Düşünebilirsiniz uygun toner yüz dolardan daha fazladır. Oysa toner dolumu 25-35TL arasında fiyata bulabilirsiniz. Eğer text toner gibi profesyonel ekip yapıyorlarsa kesinlikle sizin için daha avantajlı olacaktır. Nedeni çok sade aynı sayıda baskı orijinal toner kalitesi aynı işlemi görüyorsunuz. Sadece bununla kalmıyor genel olarak toner dolumunu zaman yarım saatte yaptırıyorsunuz. Hâlbuki sıfır orijinal toneri sipariş ettiğinizde sonra elinizde olacaktır.

 

Burada ciddi zaman kazancınız olmaktadır. Toner dolumun da dikkat edilmesi gereken önemli mevzu, bahis yapan firma kişilerin kadar kaliteli hizmet verdiğidir. Toner dolumu nu yapan kişi eğer işini hakkıyla yaparsa orijinal toner kadar verim alırsınız. Ters halde çıktı sayınız olabilir kötü çıktı alabilirsiniz. Gibi sorunlarla karşılaşmamak için kesinlikle kaliteli belli firmalar yapmalısınız.

 

Toner dolumu deyip geçmeyin sade örnek verebiliriz normal şartlarda toner dolumun da çıktı sayısı 1500 sayfadan daha fazladır. Bazı ufak tonerler hariç. Ortalama topları 500 sayfadır. Dolum yaptığınız toner 3 tüketmeniz gerekmektedir. Şekilde dolumu test edebilirsiniz. Zaten çıktı kalitesini çıktı alırken görebilirsiniz.

Loading...