x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Zeytinburnu Toner Dolumu

Zeytinburnu Toner Dolumu

23.11.2021

Toner Nedir; (Toner Kartuşu)Lazer Yazıcı (Laser Printer) makinelerinin, kağıt, etiket, sürekli form v.b.baskı aktarmasını sağlayan yakıt deposudur. 

 

Toner İçinde ne Var; Toner kartuşları, kağıt üzerinde görüntü oluşmasını sağlayan kimyasal bir karışım içermekte ve Örnekle (Baca Kurumu) na benzeyen ve 02,03 mikron plastik parçaları ve karbon maddesinin birleşimi ile meydana gelmektedir.

 

Toner Kartuşu Nasıl Çalışır; Toner Tozları, toz haznesinin içinde dönen bir çark vasıtasıyla, Alt bıçaktan süzülerek tek bir çizgi halinde manyetik parçasına aktarılır. Manyetik aynı eksende dönerken, tambur (Drum Ünitesi) diğer eksene doğru dönerek, Lazer bölümünden aldığı baskı verisini işler ve aynı anda Yazıcının kağıdı göndermesiyle kağıda aktarılarak (+ ve - ) kutup akımla ile baskı ve yazılar tutundurulur. Son olarak; kağıda aktarılan baskı, Lazer Yazıcıların arka kısmında bulunan, fırın bölümünde ısıtılarak Toner tozunun kağıda tamimiyle yapışması sağlanır.

Toner Dolumu Nasıl Yapılır; Tükenen Toner kartuşları, Son sistem makinelerde, Temizlik ve Yalıtım işlemleri yapıldıktan sonra, yıpranma ve bozuk çalışabilecek parçalar test edilmek suretiyle yenileriyle değiştirilir. Toner Kartuşu Model ve Markasına göre (ISO 9001, ISO 14001)  Belgeli ölçü ve ayar işlemleri yapılan Toner Kartuşları, Toz Gramajı gözetilerek eklenmekte ve Gerekli Görüldüğü takdirde Çip, Manyetik ve Pcr değişimleri yapılarak Toner Dolumu  yapılan Toner Kartuşu Kusursuz Baskı verecek çekilde yenileme yapılır ve güzelce paketlenir

 

Ücretsiz Hızlı Kurye; servisleriyle teslim alınan tonerler, aynı şekilde Toner Dolum işlemleri sağlanarak, yazıcınızda Deneme, Test baskısı alınarak kapıda peşin veya Kredi kartı ile ödeme yapılabilmektedir

 

Toner Dolum Yapılan Yazıcı Markaları ;

BROTHER Toner Dolumu, CANON Toner Dolumu, EPSON Toner Dolumu, HP Toner Dolumu, KONICA MINOLTA Toner Dolumu, KYOCERA Toner Dolumu, LEXMARK Toner Dolumu, OKI Toner Dolumu, RICOH Toner Dolumu, SAMSUNG Toner Dolumu, XEROX, PANTUM Toner Dolumu ve Diğer Tüm yazıcılar için uygun maliyetli ve kaliteli baskı çözümlerimiz için bir telefon kadar yakınız.

 

 

0212 324 1 325 numaralı hattımızı arayarak, Tüm Tonerler hakkında hızlı, tasarruflu ve akıllı çözümlerimiz için bizleri arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

 

 


 

 

İstanbul, Zeytinburnu İlçesi Toner Dolumu ve Zeytinburnu Muadil Toner Servisi verdiğimiz Mahalleler;

 

Telsiz Mahallesi Toner Dolumu, Sümer Mahallesi Toner Dolumu, Çırpıcı Mahallesi Toner Dolumu, Veliefendi Mahallesi Toner Dolumu, Nuripaşa Mahallesi Toner Dolumu, Seyitnizam Mahallesi Toner Dolumu, Beştelsiz Mahallesi Toner Dolumu, Merkezefendi Mahallesi Toner Dolumu, Yeşiltepe Mahallesi Toner Dolumu, Gökalp Mahallesi Toner Dolumu, Yenidoğan Mahallesi Toner Dolumu, Maltepe Mahallesi Toner Dolumu, Kazlıçeşme Mahallesi Toner Dolumu

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.