YENİ NESİL UCUZ MÜREKKEP TANKLI YAZICILAR

Yazan sahap 04/12/2016 0 Yorumlar Toner Dolumu,

YENİ NESİL UCUZ MÜREKKEP TANKLI YAZICILAR

 
 

1990 ve 2000’li yıllarda araçlarda benzinden tasarruf sağlamak için lpg tüp taktırmanın çok revaçta olduğu ve bu manada önemli bir piyasa oluştuğu ülkemizde, Araba markalarının bu duruma yanıtı da fabrika çıkışlı lpg tanklı araçlar olarak piyasanın bu tasarruf istediğini kendi içinde satış stratejileri ile birlikte çözmektedir.

 

Şimdilerde aynı konu Yazıcı sektöründe vücut bulmuş durumda,

 

Püskürtme teknolojisiyle çalışan yazıcılara mini bir aparat ile mürekkep tankı eklenerek çok ucuza üretilenbu teknoloji. Bu firmaların Binlerce lira kartuş ücreti ödediğimiz sektörlerinde kartuş satışlarını önemli ölçüde bir infial yarattı.

 

Piyasadaki bu hareketliliği ve boşluğu profesyonel bir strateji ile İnovasyon ve Arge faaliyetleri ile buluşturarak Normale göre daha uygun ve Garanti altında ürün satışı ile

Bu mantığı Bir marka adı altında piyasalara daha sonra herhangi bir ayrı bedel (Tank, Bakım v.b.) ödemeden mürekkepleri ile tamamlayarak yıllarca problemsiz kullanılabilecek bir ürün ortaya çıkarıldı.

 

Epson, Profesyonel olarak son yıllarda bu kategoride çıkardığı onlarca model ile uygun fiyatları arka arkaya yaptığı yatırımlar ile maliyetlerde baskı sayısı ve adetleri ile sektörde kendine önemli bir yer edindi.

 

SEKTÖRDE RAKİP ÇOK ÜRÜN YOK

 

Fakat piyasada dengelerin değiştiği bu savaş Epson markasından sonra Canon ve son olarak da geçenlerde yeni tanklı ürünlerini duyuran HP markası bu payı geriye almak için geç kalsa da ilk lansmanları ile duyurdular.

 

Canon G Serisi Mürekkep Tanklı Sistemleri

 

Canon markası PIXMA ürün ailesine yeni etkilediği kullanımı kolay, doldurulabilir mürekkep kartuşlarıyla verimli ve pratik kullanım için tasarlanmıştır.

Uygun maliyetli, yüksek hacimli, mürekkep tasarruflu baskılar almanızı sağlar.

Kompakt ve zarif tasarım, ev veya küçük ofis ortamlarına mükemmel şekilde uyum sağlar.

 
 
 

HP DeskJet GT  Serisi Mürekkep Tanklı Sistemleri

 

HP DeskJet Gt Kablolu ve kablosuz all-in-one son derece düşük bir sayfa başı maliyetle binlerce sayfa basar. Kolay erişilebilen, dökülmeyi önleyen sistemimiz tüm yüksek hacimli baskı ihtiyaçlarınız için olağanüstü kalite ve güvenilirlik sağlar.

Loading...