Samsung Toner Dolumu

Yazan sahap 03/12/2016 0 Yorumlar Toner Dolumu,

Samsung Toner dolumu yapılırken toneri temizlemek çok önemlidir. Buda profesyonellik isteyen bir iştir çünkü temizleme sırasında göz sağlınız ciddi anlamda zarar görebilir. Temizleme sırasında havada uçuşan tozlar gözlerinize temas ettiğinde görme konusunda ciddi bir sıkıntı yaşayabilirsiniz.

 

Samsung Toner sağlıklı bir şekilde temizlendiğinde bir sonraki toner dolumu yapıldıktan sonra çıktı çıkarttığınızda kalite bir şekilde çıkar. Sorun yaşamazsınız. Bu yüzden Samsung Toner temizle işlemini işini bilen kişilere yaptırdığınızda hem sağlığınız açısından iyi olacaktır hem de çıktınızı düzgün bir şekilde alabileceksinizdir.

Samsung Toner dolumu sırasında toner ne kadar toz koyacağımız çok önemlidir. Her toner markası bir birine eşit miktarda toner dolum kapasitesine eşit değildir.  Bu işlem çok önemlidir toner dolumu yaparken bu işlem kesinlikle bilinmesi lazımdır. Örnek olarak Samsung ml- 1610 tonerine 90 gr toner dolumu yapılırken,  hp q2612 modelli tonere 120 gr toner dolumu yapılmaktadır.

Toner Dolumunda Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Samsung Toner dolumu sırasında tonerlerin birçoğunda chip mevcuttur. Chipler yazacının yazmamasını sağlamak için monte edilmiştir. Bu firmaların para tuzağıdır. Yenisi aldırıp cebinizi yakmak için böyle bir işlem yapılmaktadır. Onun yerine chip’i tekrar almaktansa chip resetlemeniz size yeterli olacaktır. Bu resetlemeyi yapmak için birçok cihaz mevcuttur.

Text toner olarak biz sizlerin hizmetinizdeyiz her türlü kolaylığı sizlere sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. 

Text Toner sizler için burada.

Loading...