Hp Toner Dolumu Nasıl Yapılır?

Yazan sahap 08/12/2016 0 Yorumlar Toner Dolumu,

Hp Toner dolumu yapılırken önce dolumu yaptıracağınız firmayı iyi seçmek zorundasınız. Sektörde ’ki bazı firmalar işlerini doğru yapmamakla birlikte müşterilerde zor durumda bırakıyor.

Bu neden ’den dolayı dolum yaptıracağınız firmayı doğru seçmeniz önceliğiniz olması lazım. Bu sektörde olanların bazıları çok ucuza da dolum yapabiliyor. Ama bir sorun var ki şurada bu ne kadar güvenilir? Bu çok ucuza dolum yapan firma veya kişiler size ne kadar iyi hizmet sağlıya bilecek?

Bu tarz firmaların yaptığı bazı işlemler var. Ya eksik dolum ya da yarım dolum yaparlar bunun nedeni ise bir daha aynı yere gidip dolum yaptırmanızdır. Bu sayede dolum yapan kişi veya firma bu işlemi size tekrarlattığında daha çok para kazanma durumuna gelmektedir.

Bir diğer uyguladıkları yöntem ise chip değiştirme yöntemidir. Tonerler ’de yazınının yazmasını sağlayan Chipler mevcuttur toner dolumu sırasında firmalar chipleri değiştirerek sizden artı olarak chip parasında almaktadır.

 Ama bu Chipler değiştirilmek yerine resetlenebilir bundan dolaylıda sizin cebinizden fazla para çıkmaz bu chipleri resetlemek için çeşitli cihazlar mevcuttur.

 Dolum işlemlerini Texttoner ’den güvenle yapabilirsiniz.

Hp Toner dolumunda orijinalden daha fazla fayda alırsınız çünkü dolum tam yapılmaktadır. Texttoner’de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz gerek güvenirliği ile gerek kalitesi ile Text toner ön plana çıkmaktadır.

Peki, dolum nasıl yapılmaktadır. Hp Toner dolumu yapılırken önce tonerin çok iyi bir şekilde temizlenmesi gereklidir. Çünkü iyi şekilde temizlenen bir toner size baskı zamanında çok iyi bir kalite verecektir bunu unutmayın.

İçi açılan Hp Toner ’in gerekli işlemleri yapıldıktan sonra test işlemine gitmektedir. Test işleminden geçen toner evinize kurye yoluyla tekrardan teslim edilir.

Texttoner kalite ve güvenirliğiyle birçok firmanın önüne geçmektedir. Referanslarımızda bunu kanıtlamaktadır. Eğer kalite teli bir hizmet almak istiyorsanız Texttoner’i ziyaret edin.

Loading...