Epson Muadil Toner

Yazan sahap 16/02/2017 0 Yorumlar Muadil Toner,

Epson Muadil Toner ofis, ticari ve endüstriyel baskılar için gereken hızlardaki meşhur baskı kalitesi, gücünü PrecisionCore teknolojisinden alır. Baskılar Ultra Mürekkep ile daha hızlı kurur. Hedefe tarama işlevleri ve LDAP desteği bu yazıcının ofis ortamına kolayca uyumlu olmasını sağlar.
 

                Muadil Toner Sezgisel renkli dokunmatik ekran işlevlerin her an kullanılabilir olmasını ve arka manuel kâğıt tepsisi farklı kâğıtlara baskı yapabilmenizi sağlar. Sıfır alınan yazıcı ile birlikte gelen tonerler genelde demo tonerdir. Demo tonerlerin baskı kapasiteleri düşük olduğundan kısa zamanda tükenmektedir. Haliyle yeni bir Muadil Toner almak için mağazanın yolunu tutma zamanı gelmiş demektir.

                İhtiyacınız olan yeni Muadil Toner fiyat etiketine baktığınızda fiyat yüksek geliyor ve gayri ihtiyari “ben yazıcı değil sadece toneri alacağım” diyorsunuz. Tüketici için sıfır yeni Muadil Toner neredeyse yazıcı fiyatıyla aynı olması “büyük sürpriz” oluyor.

                Yeri gelmişken ifade etmeliyiz ki, yazıcı alırken asıl dikkat edilmesi gereken yazıcının fiyatı değil Muadil Toner fiyatı ve baskı kapasitesidir.

                Evet, orijinal Muadil Toner fiyatı oldukça yüksektir. Dolayısıyla hemen daha uygun fiyat araştırması yapmaya başlıyorsunuz. Bu aşamada eğer tecrübeniz yoksa sahtekârların tuzağına düşmeniz oldukça yüksek ihtimaldir. Zira piyasada “s” diye tanımlanan sahte ürünlerin hayli yaygın olduğu gözlemlenmektedir. Bazı “uyanıklar” son kullanma tarihi geçmiş tonerleri, demo tonerleri ya da Muadil Toner leri orijinal toner gibi ambalajlayarak tüketiciyi aldatmaktadırlar.

                Orijinal Muadil Toner Nasıl Anlaşılır?

                Öncelikle ifade etmeliyiz ki kolay anlaşılır bir durum değildir. Ancak uzmanlarca teşhis edilebilmektedir. Toner Dolumu yapan bir firma olduğumuz için ciddi kurumsal firmalardan bile doluma gelen boş orijinal tonerlerin sahte olduğuna zaman zaman şahit oluyoruz.

                Eğer fotoğraf baskı ve aydınger çıktı alıyorsanız mutlaka orijinal toner kullanmanızı öneririz. Aksi durumlarda toner dolumu ya da Muadil Toner yeterli derecede işinizi görecektir.

 

 

Loading...