En Ekonomik Şekilde En Fazla Baskı Nasıl Elde Edilir?

Yazan admin 29/09/2017 0 Yorumlar

Yazıcı seçiminde toner kalitesi, baskı açısından oldukça önem arz etmektedir. Kaliteli tonerler piyasada oldukça yüksek fiyatlara satılmaktadır. Ancak kullanıcının bütçesini sarsmayan tonerleri de piyasada bulmak mümkün. Piyasada bu tonerleri muadil toner adıyla bulabilirsiniz. Muadil tonerler yazıcı üreticileri tarafından üretilmezler. Başka firmaların ürettiği muadil tonerler yan sanayi ya da orijinal tonere eş değer olarak kullanılır. Muadil toner kullanmak kullanıcıya ekonomiklik sağlar. En fazla baskıyı en ekonomik şekilde elde etmek için muadil toner kullanmak gerekir. 

 

Kullanıcıya ekonomiklik sağlayan muadil tonerlerin baskı maliyeti oldukça düşüktür. Bu durum çoklu baskı yapan firmalar için oldukça avantajlıdır. En fazla baskıyı en ekonomik şekilde elde etmek için Muadil toner kullanmak firmalara oldukça avantaj sağlar. Muadil toner kullanmak isteyen kullanıcıların merak ettiği en önemli soru yazıcıya zarar verip vermediğidir. Ancak kaliteli muadil toner kullanıldığında yazıcıya herhangi bir zarar gelmez. Kaliteli muadil tonerler gerekli kontrollerden geçerek kullanıcılara ulaştırılır. Muadil toner kullanarak, orijinal tonerlere yüksek fiyat ödemek zorunda kalmazsınız. 

 

Muadil tonerler dolum yapılan tonerlere göre de avantaj sağlar. Dolum yapılan tonerlerde baskı sayısında azalma yaşanırken muadil toner kullanımında böyle bir problemle karşılaşmazsınız. Muadil tonerlerin baskı sayısında yalnızca %5 oranında kayıp yaşanırken dolum yapılan tonerlerin baskı sayısında ise %50 oranında kayıp yaşanır. Bu durumda muadil toner kullanarak en fazla baskıyı en ekonomik şekilde elde etmiş olursunuz.

Loading...