x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Bayrampaşa Toner Dolumu

Bayrampaşa Toner Dolumu

22.11.2021

Toner Nedir; (Toner Kartuşu)Lazer Yazıcı (Laser Printer) makinelerinin, kağıt, etiket, sürekli form v.b.baskı aktarmasını sağlayan yakıt deposudur. 

 

Toner İçinde ne Var; Toner kartuşları, kağıt üzerinde görüntü oluşmasını sağlayan kimyasal bir karışım içermekte ve Örnekle (Baca Kurumu) na benzeyen ve 02,03 mikron plastik parçaları ve karbon maddesinin birleşimi ile meydana gelmektedir.

 

Toner Kartuşu Nasıl Çalışır; Toner Tozları, toz haznesinin içinde dönen bir çark vasıtasıyla, Alt bıçaktan süzülerek tek bir çizgi halinde manyetik parçasına aktarılır. Manyetik aynı eksende dönerken, tambur (Drum Ünitesi) diğer eksene doğru dönerek, Lazer bölümünden aldığı baskı verisini işler ve aynı anda Yazıcının kağıdı göndermesiyle kağıda aktarılarak (+ ve - ) kutup akımla ile baskı ve yazılar tutundurulur. Son olarak; kağıda aktarılan baskı, Lazer Yazıcıların arka kısmında bulunan, fırın bölümünde ısıtılarak Toner tozunun kağıda tamimiyle yapışması sağlanır.

Toner Dolumu Nasıl Yapılır; Tükenen Toner kartuşları, Son sistem makinelerde, Temizlik ve Yalıtım işlemleri yapıldıktan sonra, yıpranma ve bozuk çalışabilecek parçalar test edilmek suretiyle yenileriyle değiştirilir. Toner Kartuşu Model ve Markasına göre (ISO 9001, ISO 14001)  Belgeli ölçü ve ayar işlemleri yapılan Toner Kartuşları, Toz Gramajı gözetilerek eklenmekte ve Gerekli Görüldüğü takdirde Çip, Manyetik ve Pcr değişimleri yapılarak Toner Dolumu  yapılan Toner Kartuşu Kusursuz Baskı verecek çekilde yenileme yapılır ve güzelce paketlenir

 

Ücretsiz Hızlı Kurye; servisleriyle teslim alınan tonerler, aynı şekilde Toner Dolum işlemleri sağlanarak, yazıcınızda Deneme, Test baskısı alınarak kapıda peşin veya Kredi kartı ile ödeme yapılabilmektedir.

Toner Dolum Yapılan Yazıcı Markaları ;

BROTHER Toner Dolumu, CANON Toner Dolumu, EPSON Toner Dolumu, HP Toner Dolumu, KONICA MINOLTA Toner Dolumu, KYOCERA Toner Dolumu, LEXMARK Toner Dolumu, OKI Toner Dolumu, RICOH Toner Dolumu, SAMSUNG Toner Dolumu, XEROX, PANTUM Toner Dolumu ve Diğer Tüm yazıcılar için uygun maliyetli ve kaliteli baskı çözümlerimiz için bir telefon kadar yakınız.

 

 

0212 324 1 325 numaralı hattımızı arayarak, Tüm Tonerler hakkında hızlı, tasarruflu ve akıllı çözümlerimiz için bizleri arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

 

 


 

 

İstanbul, Bayrampaşa İlçesi Toner Dolumu ve Bayrampaşa Muadil Toner Servisi verdiğimiz Mahalleler;

 

Altıntepsi Mahallesi Toner Dolumu,Cevatpaşa Mahallesi Toner Dolumu,İsmetpaşa Mahallesi Toner Dolumu,Kartaltepe Mahallesi Toner Dolumu,Kocatepe Mahallesi Toner Dolumu,Muratpaşa Mahallesi Toner Dolumu,Orta mahalle Mahallesi Toner Dolumu,Terazidere Mahallesi Toner Dolumu,Vatan Mahallesi Toner Dolumu,Yenidoğan Mahallesi Toner Dolumu,Yıldırım Mahallesi Toner Dolumu

Blog Son Eklenenler
Brother Yazıcının Drum Ünite, tamburu ve toneri nasıl sıfırlanır?
Brother Yazıcınızın, Tamburu, Drum Ünitesi ve Toneri nasıl sıfırlanır? Brother yazıcınız var ve toneri bittiğinde, değiştirdiğiniz halde yazıcınız tonerin bittiğini göstermeye devam ediyor.  Problem Değil kısaca bu durumun nasıl düzelteceğinizi anlatıyoruz. Bazen Brother Marka yazıcıların mekanik olarak bu tip hatalar verebilir ve toner ve drum ünitesini değiştirdiğiniz halde Toneri Değiştir, Toner Az Hatası göstermeye devam eder. Eğer bu problemle karşılaştıysanız, söz konusu tonerin Orijinal brother toner veya Muadil brother toner uyumlu olması ile alakalı bir problem yoktur, bu arıza belli belirsiz oluşur. Her iki durumda da, çözüm basittir. Yazımızın devamında bu basit adımlarla hızlıca çözüme ulaşın. Brother yazıcınızın tonerini sıfırlama talimatları;
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.