Sevkiyat ve Teslimat


TESLİMAT BİLGİLERİ;

1-YERİNDE TESLİMAT;

Değerli müşterilerimiz, ihtiyaçlarınızı şirket merkezimize gelerek satın alabilirler. Şirket merkezimizin açık adresini iletişim bölümünden kontrol edebilirsiniz.

İhtiyaç duymanız halinde mağazamızdaki teknik personelimizden ürünü yazıcınızda test edilmesini talep edebilirsiniz.

2-KARGO İLE TESLİMAT;

Kargo Şirketi:

Kargo ile taşıma işlemi yalnızca mağazamız tarafından belirlenen kargo şirketleri ile yapılır. Mağazamız taşıyıcı firma seçimini çeşitli kriterlere (fiyat, zamanında teslimat, geniş dağıtım ağı vb.) varyasyonlara göre yapmaktadır. Tüm ürünler Mng Kargo ile gerçekleştirmektedir ve indirimli fiyatlarımızdan sipariş veren bütün üyelerimiz faydalanabilmektedir.

Toner ve Kartuş ihtiyaçlarınıza www.texttoner.com bir telefonda yanında 0(212) 324 1 325 pbx

 

3-KURYE İLE TESLİMAT;

Ücretsiz Kurye Servisi

texttoner.com olarak İstanbul Avrupa Yakasına Ücretsiz Kurye Servisimiz mevcuttur. Hızlı motokurye ekibimizle siparişlerinizi ayağınıza getiriyoruz. İhtiyaç duymanız halinde kurye personelimizden ürünü yazıcınıza monte ederek test yapmasını talep edebilirsiniz.

Kargo Ücretleri:

 

Ücretsiz taşıma mağazamız inisiyatifindedir. Gerektiği durumlarda işleyişi değiştirebilir veya ücretsiz kargo seçeneğini devreden çıkartabilir. 250 TL üzerindeki siparişlerinizde taşıma ücreti firmamız  tarafından ödenmektedir.

İade ve değiştirme gibi işlemlerde taşıma ücreti alıcı tarafından karşılanır. Mağazamızın kusuru nedeniyle meydana gelen tüm taşıma ücretleri firmamız tarafından karşılanır.

250 TL üzerindeki siparişleriniz için kargo yetkilisi sizden ücret talep ederse kesinlikle ödeme yapmayın. Bu tür talepleri lütfen bize bildirin. Yalnızca taşıma ücreti müşterilerimize ait olan gönderilerde kargo şirketi ücret tahsil edebilir.

Kargo Süreleri:

Kargonun teslimat süreleri kargo şirket/leri tarafından belirlenir. Mağazamız yalnızca kargoya teslim edilecek zamanı bildirmekle yükümlüdür. İstenmeden özel koşullar oluşması halinde bu süreler değişebilmektedir. Mağaza merkezimiz İstanbul'dadır. İstanbul ili ve komşu illere sevkiyat süreleri 24 saattir. Firmamız  merkezine uzak iller için teslimat süreleri yaklaşık 48 saattir.

Siparişinizin gönderildiği bilgisi size ulaştıktan sonra 3 iş günü olan gönderim süresi işlemeye başlar. Tüm hesaplamalar iş günü olarak hesaplanmalıdır. Pazar günleri ve tatil günleri süre hesaplarken kullanılmamalıdır. Cuma günü oluşturulan siparişler salı akşamına kadar, cumartesi, pazar günü oluşturulan siparişler çarşamba akşamına kadar anlaşmalı kargo şirketine teslim edilir.

Siparişiniz gönderildi mesajını aldıktan sonraki 3 gün içerisinde kargo elinize ulaşmazsa info@texttoner.com adresine bir e-posta göndererek kargonuzu takip etmemizi sağlayın. Kargonuzun size ulaşmadığı bilgisini 7 iş günü içinde bize bildirmediğiniz takdirde gönderim ile ilgili sorumluluğumuz sona ermektedir. Bu süre sonunda sorumluluk kargo şirketi ile alıcı arasındadır.

Kargo Kaybolursa:

 

Tarafınıza ulaşmayan siparişleriniz için 0212 324 1 325 nolu telefondan müşteri temsilcimizle iletişim kurmalısınız. Kargo firması ile yapılacak görüşme neticesinde ürünün kaybolduğu tespit edilir ise; tarafınıza yeni ürün sevk edilecektir. Aynı ürünün stoklarımızda kalmaması durumunda, para iadesi ödeme şekline göre yapılacaktır.

 

Kargo Güvenliği:

Tüm siparişleriniz anlaşmalı kargo şirketi tarafından sigortalıdır. Sigortanın geçerli olması için siparişinizi teslim aldığınızda kargo görevlisi önünde açılması gereklidir. Üründe bir hasar görüldüğünde rapor tutturarak bir kopyası alınmalıdır. Zarar görmüş kargoyu kesinlikle teslim almayınız . Aksi taktirde siparişiniz gönderilmiş kabul edilecektir. Tereddütte kaldığınız durumda 0(212) 324 1 325 pbx nolu telefonu arayarak yetkililerden de bilgi alabilirsiniz

Kargo Kontrolü:

Paket size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini kontrol edin. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri mutlaka kargo yetkilisi eşliğinde açarak kontrol edin. Beklenmedik bir durum oluştuğunda, paketi teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak ile tespit ettirin ve sigorta tarafından karşılanmasını talep edin.

Loading...