3'lü HP CF217A Muadil Toner | Text Toner

3'lü HP CF217A Muadil Toner | Text Toner

HP CF217A (17A) Muadil Toner | Üçlü Paket

Toner Modelleri
17A
CF217A

 

Toner Özellikleri
Marka:Hewlett Packard
Model:CF217A (17A)
Renk:Siyah (Black)
Baskı Kapasitesi:1.600 Sayfa (%5 doluluk oranıyla)
Chip:Var
Dolum:Evet
Ürün İçeriği:3'lü Muadil Toner


Hangi Laser Yazıcılarda Kullanılır


HP LaserJet Pro M102a Lazer Yazıcı

HP LaserJet Pro M102w Lazer Yazıcı

HP LaserJet Pro MFP M130a Lazer Yazıcı

HP LaserJet Pro MFP M130fn Lazer Yazıcı

HP LaserJet Pro MFP M130fw Lazer Yazıcı


Toner Dolum Hakkında


Text Toner
, ücretsiz kurye ve araç servis hizmetleriyle ‘3'lü HP CF217A (17A) Muadil Toner’ İthalatı ve Satışı yapmaktadır. Dağıtımı yapılan tüm 3'lü HP 17A Muadil Toner Ürünler, takip edilebilinir barkod sistemi ile oluşmakta olup tüm ürünler birebir değişim ve ücret iade garantisi altındadır. (ÜCRETSİZ ) Motor Kurye ve Servis Ağımız ile bütün 3'lü HP CF217A Muadil Toner ürünlerimiz ücretsiz olarak adresinize teslim etmektedir.

Firmamız tüm Muadil Toner ürünlerimiz birebir değişim ve ücret iade garantisi altında bulunmakta olup. Vizyonumuz; Uygun fiyata Orijinal Toner kalitesinde ürünleri müşterilerimizle buluşturmaktır. Arıza veya problem olduğunu düşündüğünüz herhangi bir ürün tespiti durumunda Text Toner ürün ücreti ve birebir değişim yapmayı taahhüt eder.

Tüm Muadil Toner ürünlerimiz (A+) Kalite ısı ve Nem ayarlı depo ve sevk koşullarında saklanmakta olup , Bütün Ürünlerimiz ISO Standartlarına uygundur. Ürünlerimiz Orijinal Tonere göre (5) Beşte bir fiyatında ve Gold Premimum kalitede bulunmaktadır. Text Toner Yazıcınızın Dostudur | Yazıcınıza Asla Zarar vermez!

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • 210,00TL + KDV

Loading...